Verklaring

Verklaring

Berichtdoor GastL op 09 jul 2008, 16:06

Beste mensen van sms registratie,

Ik heb een vraag. Ik heb me een tijd geleden voor een wallpaper smsdienst aangemeld, Alleen die sms die kreeg stond dat de wallpaper niet beschikbaar was voor mijn telefoon, maar een aantal dagen later en dat is inmiddels wel 2 tot 3 maanden geleden kreeg ik reclame smsen van het nummer 2050 en scheen ik me aangemeld te hebben voor een porno dvd. Maar die aanmelding heb ik nooit gedaan is daar een verklaring voor dat ik ineens daarvoor was aangemeld???
GastL
 

 

Re: Verklaring

Berichtdoor Casmo op 09 jul 2008, 17:07

De diensten die ik kan vinden onder 2050 zijn vooral erotische content. Het kan zijn dat je de dienst waar je de wallpaper bij opvroeg verkeerd heb gelezen en een ander nummer hebt gebruikt (2050 in dit geval).

Ook kan het zijn dat er meerdere diensten van verschillende bedrijven achter 2050 zit. Dat betekend dat je telefoon met een smsje in hun database staat en dus voor andere diensten "misbruikt" kan worden.

Is het wel gelukt je af te melden voor de dienst? Er zit namelijk verschil tussen de verschillende erotische content, en ook in de afmeld codes. Deze lopen uiteen van:
DVD1 STOP tot DVD10 STOP. Het beste is een mail naar info@erodvdz.com te sturen en vragen van welke dienst jij lid bent.
Gelukt? Laat het ons en de rest het weten op ons SMS forum!
Casmo
 
Berichten: 83
Geregistreerd op: 17 apr 2008, 16:57

Re: Verklaring

Berichtdoor GastL op 09 jul 2008, 17:36

Maar op jullie site staat dat 2050 goed is gekeurd dus ik snap het niet, Ik weet zeker dat ik namelijk die wallpaper toen heb gekregen alleen stond er toen dat ik hem niet wegens bepaalde instellingen niet op m'n telefoon kon krijgen. Dus ook al is een door jullie goedgekeurde smsdienst goed gekeurd kan die dan alsnog bij mij binnendringen met die reclame toestand en aanmeldingen van dvd's heb hem na uiteindelijk 20 euro beltegoed wel kunnen afzeggen via deze site maar hebben jullie daar dan een verklaring voor???
GastL
 

Re: Verklaring

Berichtdoor Casmo op 09 jul 2008, 18:02

Beste GastL,

Er kunnen verschillende redenen zijn dat er iets fout gegaan is bij jou. Ik kan namelijk ook geen dienst vinden op 2050 die wallpapers verstuurd. Daarnaast is het onmogelijk om overal smsjes naar te sturen en te controleren of de berichten ook daadwerkelijk van de dienst afkomen. Deze dienst heeft duidelijke aan en afmeld codes op de website staan. Dat zal de reden geweest zijn dat de status OK heeft.
Gelukt? Laat het ons en de rest het weten op ons SMS forum!
Casmo
 
Berichten: 83
Geregistreerd op: 17 apr 2008, 16:57

Re: Verklaring

Berichtdoor GastL op 09 jul 2008, 18:20

Maar het is dus wel mogelijk dat 2050 mijn nummer heeft misbruikt ook al hebben ze het keurmerk oke???
GastL
 

Re: Verklaring

Berichtdoor Casmo op 09 jul 2008, 18:30

We hebben geen dienst van 2050 in ons systeem met het keurmerk. Ze hebben enkel de status OK. Op het moment dat er veel klachten over een bepaalde dienst komen zullen we de status verlagen. Hiervoor zullen wij dan ook onderzoek voor doen.

Ook lezen wij dit op de website:
Ik heb me nooit aangemeld, maar ik ontvang toch berichten.
Het kan zijn dat je zelf niet meer weet dat je je een keer hebt aangemeldt voor deze dienst. Om je in te schrijven voor onze service zal je namelijk een gratis welkomstbericht ontvangen, die je moet bevestigen met bijvoorbeeld het "KEYWORD OK". Pas na bevestiging zal de inschrijving worden geactiveerd. Wanneer iemand dus per ongeluk jouw mobiele nummer zou hebben ingevuld, is het niet mogelijk voor deze persoon om de deelname aan onze dienst te bevestigen (tenzij ze toegang hebben tot jouw mobiele toestel).


Volgens de gedragscodes van smsdiensten is dit ook een must. Dit betekend dat hun wel degelijk hier aandacht aan hebben besteed.

Als wij meer klachten krijgen over 2050 zullen wij zeker onderzoek doen.
Gelukt? Laat het ons en de rest het weten op ons SMS forum!
Casmo
 
Berichten: 83
Geregistreerd op: 17 apr 2008, 16:57

Re: Verklaring

Berichtdoor bri op 23 dec 2008, 19:41

nou ook mijn dochtertje zit met 2050 rotzooi op haar mobiel wel 5 smsjes per dag hoe kom ik hier vanaf
bri
 

Re: Verklaring

Berichtdoor Yoni op 24 dec 2008, 10:28

2050 heeft voor zover ik weet alleen erotische diensten.

Op de site van erodvdz staan alle afmeldcodes, op deze pagina kun je contactinformatie van erodvdz vinden.
Yoni
 
Berichten: 220
Geregistreerd op: 19 maart 2008, 17:45

 

Plaats een reactie

 

Keer terug naar SMSdiensten algemeen


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 0 gasten

cron